Difference between revisions of "LlamaoGrants"
Jump to navigation
Jump to search
Line 600: | Line 600: | ||
|Open | |Open | ||
|[https://www.metis.io/grants/ Website] [https://metisdao.medium.com/metis-ecosystem-development-program-launches-94a562ad08e1 Announcement] | |[https://www.metis.io/grants/ Website] [https://metisdao.medium.com/metis-ecosystem-development-program-launches-94a562ad08e1 Announcement] | ||
|- | |||
|Metis Genesi DAC | |||
|Incentives Program | |||
|Open | |||
|[https://metisdao.medium.com/metis-100-million-ecosystem-fund-genesi-dac-13d643a18f6d Announcement] | |||
|---- | |---- | ||
|Milkomedia | |Milkomedia |