435
edits
Line 450: | Line 450: | ||
|Open | |Open | ||
|[https://cps.icon.community/ Website] | |[https://cps.icon.community/ Website] | ||
|- | |||
|Ignite (Tendermint) | |||
|Grants | |||
|Open | |||
|[https://ignite.com/ Website] | |||
|---- | |---- | ||
|IGP (Idle Grants Program) | |IGP (Idle Grants Program) | ||
Line 810: | Line 815: | ||
|Open | |Open | ||
|[https://grants.synthetix.io/ Website] | |[https://grants.synthetix.io/ Website] | ||
|---- | |---- | ||
|Terra Ecosystem Fund | |Terra Ecosystem Fund |
edits