Difference between revisions of "LlamaoGrants"
Jump to navigation
Jump to search
Line 210: | Line 210: | ||
|Open | |Open | ||
|[https://www.citydao.io/grants Website] | |[https://www.citydao.io/grants Website] | ||
|- | |||
|Climate Collective | |||
|Grants | |||
|Open | |||
|[https://climate-collective.notion.site/Climate-Collective-Grant-Kit-7d20e3a02bba4121ac4d63b923935415 Notion Site] | |||
|- | |- | ||
|Coinbase USDC Bootstrap Fund | |Coinbase USDC Bootstrap Fund |