435
edits
(added boba dev grants) |
|||
Line 375: | Line 375: | ||
|Open | |Open | ||
|[https://github.com/livepeer/Grant-Program GitHub] | |[https://github.com/livepeer/Grant-Program GitHub] | ||
|- | |||
|Lyra Grants Program | |||
|Grants | |||
|Open | |||
|[https://lyra-finance.notion.site/lyra-finance/Lyra-Grants-060f945ae1bc4802813249f191453a91 Notion] | |||
|- | |- | ||
|[[Matchbox DAO Grants Program]] | |[[Matchbox DAO Grants Program]] |
edits