435
edits
(added boba dev grants) |
|||
Line 125: | Line 125: | ||
|Open | |Open | ||
|[https://blequity.org/ Website] | |[https://blequity.org/ Website] | ||
|- | |||
|Boba Dev Grants | |||
|Grants | |||
|Open | |||
|[https://boba.network/developers/grants/ Website] | |||
|---- | |---- | ||
|[[Celo Community Fund]] | |[[Celo Community Fund]] |
edits