435
edits
Jimcrypted (talk | contribs) m (added CoinEx Smart Chain Supportive Plan) |
|||
Line 335: | Line 335: | ||
|Open | |Open | ||
|[https://medium.com/kava-labs/kava-grants-ac458a4c1808 Announcement] | |[https://medium.com/kava-labs/kava-grants-ac458a4c1808 Announcement] | ||
|- | |||
|Kava Developer Incentive Program | |||
|Incentives Program | |||
|Open | |||
|[https://medium.com/kava-labs/750m-kava-rise-developer-incentive-program-is-going-live-c21c60b444ff Announcement] | |||
|- | |- | ||
|Kraken Grants | |Kraken Grants |
edits